Oferta

P1040671

Terapie Dermokosmetyczne 25 - 70 minut

Rezerwacja online jest obecnie niedostępna. Aby dodać rezerwację, skontaktuj się z nami.

Warianty usługi

Bioterapia z Konopi
180 zł
I - TECH Detox Therapy
180 zł
Dodatkowa Maska w płacie / Ampułka
70 zł
Pielęgnacja kompleksowa do Japońskiego Liftingu
99 zł

Opis

I Terapia

“W naturze drzemie ogromna siła oraz energia. Już w starożytności czerpano z niej korzyści, wykorzystując rośliny jako antidotum na wiele dolegliwości".

Olej z konopi – w 100% naturalny olej, który doskonale się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Jest źródłem antyoksydantów, chroniących przed działaniem wolnych rodników, kwasów NNKT (omega 3 i 6), kwasu oleinowego(CLA), linolowego (LA) i alfa linolenowego (ALA) oraz witamin A, D, E i K – niezbędnych w pielęgnacji i odżywieniu każdej zdrowej skóry.

Działa przeciwzapalnie, przyśpieszają gojenie się ran, odbudowują płaszcz hydrolipidowy i łagodzą podrażnienia. Czyli wszystko czego potrzebuje skóra wrażliwa.

Olej z maku – nawilża i chroni

To trzeci składnik zielonego trio. Jest naturalnym emolientem, bogatym w NNKT i witaminy A, D i E. Wraz z olejem z konopi tworzy zatem niezwykle dobraną parę. Charakteryzuje się działaniem nawilżającym i gojącym, zapobiega podrażnieniom i łagodzi te, które już „dotknęły” skórę.

II Terapia

I - Dech Tetox

Linia silnie detoksykująca, antysmogowa, chroniąca przed szkodliwym działaniem nowych technologii (blue light/ HEV light).
Niebieskie światło? - tv, smartfon, komputer. Co jeszcze szkodzi naszej skórze? Dym z papierosów, stres, brak snu, smog...
Kosmetyki przyszłości to zaawansowane technologicznie kosmetyki regulujące dobowy system naszej skóry.
Kosmetyki dodatkowo wygładzają i likwidują szorstkość, zmniejszają zmęczenie i zwiotczenie skóry, chronią przed HEV, VIS, UV, skóra staje się delikatna jak jedwab.
Terapia dla osób zestresowanych, z niedoborem snu, spędzających czas przed komputerem, smartfonem, przebywającym w otoczeniu, gdzie występuje smog, dla każdego kto chce o siebie zadbać.
Wiemy żeby unikać słońca w nadmiarze, używać kremów z filtrem. Dlaczego rownież nie mówimy Chroń skórę przed promieniowaniem ze smartfonów ....?
Zapraszam na zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji domowej.
Linia dla kobiet (rownież w ciąży), również dla mężczyzn 🏆