Oferta

1654187 678035288885856 197247939 n

Refleksologia Chińska, Masaż Terapeutyczny z Japońskim Cosmo Liftingiem i Koreańskim Masażem Twarzy 70 minut

Cena: 200 zł

Rezerwacja online jest obecnie niedostępna. Aby dodać rezerwację, skontaktuj się z nami.

Opis

Prawdziwe uzdrowienie to proces wewnętrzny, dlatego polecam Wam Japoński Lifting Twarzy. Wykonuję go w swoim Gabinecie Medycyny Wschodniej w Będzinie.

Dzięki temu masażowi uwierzyłam w leczenie na wszystkich poziomach, a więc ciała, umysłu i ducha. Technika ta jest połączeniem medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych na twarzy, związanych z meridianami. W masażu tym wykorzystuję elementy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, metodę cybernetyczną wietnamskiego lekarza Bui Quoc Chau, techniki stymulacji rdzennych Indian Ameryki Południowej, metody japońskiego lekarza Yamamoto, techniki stymulacji mięśni twarzy argentyńskiego lekarza Castillo Moralesa oraz metody linii jelitowych. Terapia ta oddziałuje na skórę i mięśnie twarzy, a także na całe ciało i organy wewnętrzne. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne działanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Jest to terapia naszego ciała i umysłu, a pozytywnym efektem jest relaks, zdrowie i jędrna cera. Doprowadzamy organizm w stan równowagi wewnętrznej, sprawiając że ciało uruchamia procesy regulacji. Dochodzi więc do pobudzenia procesów oczyszczania organizmu, zwiększenia metabolizmu, polepszenia cyrkulacji krwi i limfy. Unikalną cechą japońskiego masażu liftingującego jest równoważenie przepływu energii słynnej siły życiowej Qi w ciele.

Japoński lifting twarzy to naturalny botoks. Ta nieinwazyjna metoda z powodzeniem zastępuje zabiegi chirurgii estetycznej.

Wizyta trwa 60 minut.

Katarzyna Gancarz Chocholska

Terapeutka japońskiego liftingu i refleksologii twarzy